Трохи про «ВЕЛТРЕЙДІНГ»

ТОВ “ВЕЛТРЕЙДІНГ” є однією з провідних трейдингових компаній України і частиною холдингу, що бере свій початок в 2003 році.

«ВЕЛТРЕЙДІНГ» успішно функціонує в сфері торгівлі в провідних галузях економіки як на внутрішніх, так і на міжнародних ринках.

Серед переваг, які відрізняють нашу компанію від конкурентів, є активна співпраця з провідними підприємствами та науковими інститутами. Це дозволяє постійно впроваджувати новітні наукові розробки і покращувати показники якості та результативності.

Основними цінностями і сильними сторонами компанії «ВЕЛТРЕЙДІНГ» ми вважаємо чесність і відкритість у ділових відносинах, першочергове задоволення потреб клієнта і професіоналізм на всіх етапах нашої діяльності.

Ці принципи дозволили ТОВ “ВЕЛТРЕЙДІНГ” здобути й утримати лідерську позицію на українському і міжнародному ринках.

O-nas-vel

НАШЕ БАЧЕННЯ

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні варіанти плідної співпраці. Орієнтуючись на досягнення взаємовигідного результату від здійснення кожної поставки, компанія «ВЕЛТРЕЙДІНГ» гарантує:
– виконання взятих на себе зобов’язань у повному обсязі;
– дотримання обумовлених термінів поставки згідно із домовленістю;
– гнучкий підхід при формуванні вартості;
– професійний і якісний супровід угоди.
Ми не боїмося давати гарантії, тому що завжди дотримуємося своїх обіцянок!

НАША МІСІЯ, МЕТА

Працюючи на ринку сільськогосподарських товарів, ми усвідомлюємо свій внесок в розвиток аграрного ринку України і тому завжди поставляємо високоякісні кормові добавки та інгредієнти, зернові та олійні культури, а також продукти їх переробки.

Наші цілі:
– бути провідним постачальником на ринку кормових добавок та інгредієнтів;
– пропонувати продукцію найвищої якості;
– укладати взаємовигідні угоди для підвищення прибутковості компаній і поліпшення результатів їх діяльності.

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
ВЕЛ ТРЕЙДИНГ
01021, Украина, г. Киев, ул. Институтская, 19Б
+38 (044) 373-68-67
Спасибо. Мы свяжемся с вами как можно скорее.
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.